• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 113

15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15890700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883219 15890700 Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1978
15856158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083940 15856158 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie po remoncie, na podłogach w poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

789 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
-
84 m2
-
15887835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795449 15887835 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie.Mieszkanie składa się z:salonu skierowanego na połu...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

425 000 PLN (8 019 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15889857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862649 15889857 Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A4. ...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

315 000 PLN (6 455 zł/m2)

3
1
48.8 m2
1985
15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy ! KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

669 000 PLN (9 041 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15851997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023176 15851997 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m², zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, co czyni ją atrakc...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
57.02 m2
1909
15847463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26915619 15847463 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m², usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu potrzeb przyszłych właścicieli. Z łatwością można np. zwiększyć ilość poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

525 000 PLN (4 993 zł/m2)

4
1
105.15 m2
1900
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960