• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gościcino Śliwkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śliwkowa i Gościcino

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15888746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823163 15888746 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,70 m kw. na osiedlu Górce (Bemowo). Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Bemowo. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Idealne ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (14 308 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15887505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784700 15887505 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (Stegny). To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (16 310 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15881326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628763 15881326 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu kompaktowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Mimo małego metrażu udało się stworzyć przytulne mieszkanko z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie znajduj...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

288 000 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
26 m2
2024
15866900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27331304 15866900 Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie ul. Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Lokal jest...

270 000 PLN (5 510 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15863675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254660 15863675 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15822878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619656 15822878 Sprzedaż, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15893308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906816 15893308 Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 35m², położone w spokojnej dzielnicy Zgoda w Świętochłowicach. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z 1958 roku, zarządzanym przez MPGL Świętochłowice, co gwarantuje stabilnoś...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

3
1
45 m2
1958
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15893306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906814 15893306 Atrakcyjne mieszkanie premium 83 m² z tarasem i ogrodem Chojnice Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, przestrzeń i świetną lokalizację?Ta wyjątkowa nieruchomość w Chojnicach to propozycja dla osób, które cenią komfort życia, wysoki standa...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

650 000 PLN (7 927 zł/m2)

2
-
82 m2
1996
15853264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27044888 15853264 Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mickiewicza 66 na Żoliborzu. W skład mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15886400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie 27756739 15886400  Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu.Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze 10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.Składa się z dużego pokoju z loggią, 2 sypialni , kuchni z oknem ,...

Warszawa (Targówek), Wyszogrodzka

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

3
1
47 m2
1973