• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gułtowy Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kasztanowa i Gułtowy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15888028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27799894 15888028 Bezczynszowe 2 pokoje w sercu jeździeckiego Baborówka – blisko Pałacu! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,9 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej miejscowości Baborówko (gm. Szamotuły). To idealna propozycja dl...

Baborówko (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

370 000 PLN (6 177 zł/m2)

2
1
59.9 m2
1980
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15823642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621212 15823642 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa.-...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

974 441 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.59 m2
2025
15894530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944535 15894530 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2021
15894567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944525 15894567 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:Parter:-przestronny salon z aneksem k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15894546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944522 15894546 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012
15894534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944521 15894534 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016