• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra Tęczowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tęczowa

Znaleźliśmy 35 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Góra Jelenia

15426768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18311461 15426768 Szukasz dużego 4 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze?Cenisz ciekawy rozkład pomieszczeń i możliwość własnej aranżacji?Nasza nowa oferta mieszkania na sprzedaż to połączenie wyjątkowych atutów z funkcjonalnym układem pomieszczeń, dobrą lokalizacją ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

470 000 PLN (3 917 zł/m2)

4
1
120 m2
1900
15740825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24959237 15740825 Rezerwacja ! Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze, wybudowanego w 1933 domu. Składa się z:5 dużych pokoikuchniłazienkistrychu2 balkonówpiwnicysporego drewnianego domku ogrodniczegoczęści ogrodupodjazdu na którym parkuje się autoJest to miejsce o wys...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

600 000 PLN (5 310 zł/m2)

5
1
113 m2
1933
15655611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23390832 15655611 Mieszkanie własnościowe w samym centrum Zabobrza, gdzie wszędzie blisko a jednocześnie cicho, składające się z :salonu - 24,4 m. kw.2 pokoi - 10, 6 i 8,4 m. kw.kuchni - 6 m. kw.łazienki (2,7 m. kw.) i osobnej toalety (1,2 m. kw.)piwnicy - 11,1 m. kw....

Jelenia Góra (Zabobrze) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

499 000 PLN (7 713 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1993
15808277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26384171 15808277 Szukasz 3M w dobrej lokalizacji? Masz dość ciasnego mieszkania?Cenisz możliwość własnej aranżacji, ale nie lubisz remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim jest kontakt ze mną i umów się na prezentację. Klimatyczne ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

422 000 PLN (5 797 zł/m2)

3
1
72.8 m2
1930
15540923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20849660 15540923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam ofertę sprzedaży dużego dwupoziomowego mieszkania w Jeleniej Górze. Cena mieszkania wraz z wyposażeniem 790000zł.W skład mieszkania o powierzchni 110,20m2 wchodzi:I Poziom Salon z wejściem na balkon ...

Jelenia Góra (Cieplice śląskie-zdrój) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

5
-
110 m2
1987
14685434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 162037 14685434 Przedstawiamy Państwu atrakcyjny pakiet dwóch niezależnych lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w jednym budynku. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego stabilnej i gotowej formy lokowania kapitału w najem długoterminow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

327 000 PLN (5 542 zł/m2)

2
2
59 m2
1890
15745254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25054095 15745254 Na sprzedaż kawalerka ul. Elewów, Jelenia Góra Lokalizacja: ul. Elewów, Jelenia Góra Powierzchnia: 35,45 m² Piętro: 2. piętro Balkon z przepięknym widokiem na góry Opis nieruchomości: Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej i dobrze ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

279 900 PLN (7 997 zł/m2)

1
1
35 m2
1939
15639598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045585 15639598 Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej drzewami, która zapewnia prywatność, ciszę i komfort wypoczynku. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową zaledwie 20 minut od Karpacza i najpopularniejszych atrakcji r...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

348 861 PLN (10 572 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15850676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27004577 15850676 Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, Słoneczna DolinaOdkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to idealne połączenie nowoczesnej architektury z bliskością natury. Zap...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

780 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
90 m2
2025
15888971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836565 15888971 Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Śnieżkę - Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m², położone w jednej z najbardziej urokliwych części Jeleniej G...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15889629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27856558 15889629 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m², usytuowane w sercu miasta.   To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem krótkoterminowy lub dla osób ceniących sobie bliskość centrum. Mieszkan...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 315 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15584428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21861374 15584428 Poszukujesz ciekawą nieruchomość? Masz dość ciasnych pokoi?Cenisz ciekawe wnętrza i możliwość własnej aranżacji?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim jest kontakt ze mną i umów się na prezentację. Klimatyczne mi...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

469 000 PLN (6 897 zł/m2)

3
1
68 m2
1920