• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Karczów Anny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Karczów i Anny

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15858034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Wejherowie! 27137828 15858034 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie, w świetnie skomunikowanej części miasta, jednocześnie w sąsiedztwie terenów ziel...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

434 000 PLN (9 435 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27967566 15896093 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju . Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 m kwadratowych.Telefon: 515995345...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (2 635 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15856698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27103244 15856698 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSłoneczne i ciche dwupoziomowe, super lokalizacja! projekt zmian Gratis! Pierwsze 4 zdjęcia pokazują jak mieszkanie można zaaranżować mieszkanie w nowoczesnym wydaniu.Sprzedam bardzo funkcjonalne mieszkani...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

739 000 PLN (10 557 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
15849054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie ; kamienica po remoncie 26957434 15849054 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi:- Salon - Sypialnia - Łazienka- Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafamiDo mieszkania przynależy piwnica.Mokotów to prestiżowa i zielona dzielnica War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
48 m2
1938