• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice Centrum

Znalezionych ofert: 62

15503129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990056 15503129 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

347 671 PLN (13 372 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15503128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990063 15503128 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

460 418 PLN (12 116 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15503131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990059 15503131 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

389 372 PLN (13 427 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15861285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27203454 15861285 === Katowice Global Apartments, Katowice, ul. Zabrska 15==== Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Katowic. Mieszka...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

866 000 PLN (20 140 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850583 15889449 --------- Katowice, Olimpijska!! ---------- Zamieszkaj na szczycie Katowic - w najwyższym budynku mieszkalnym miasta, skąd roztacza się niesamowity widok na całą panoramę. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura i wyjątkowe udogodnienia cz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (17 123 zł/m2)

4
-
146 m2
-
13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
14362179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2672959 14362179 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach ul. Warszawska na wysokości ulic Granicznej i Jerzego Dudy-Gracza. Lokal mieszkalny o powierzchni 141.93m2 składa się z: - Duży przestronny Salon. - Kuchnia zabudowana w sprzęt AGD....

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

890 000 PLN (6 312 zł/m2)

2
-
141 m2
-
15866328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok Centrum Katowic balkon 11m2 RABAT 26tys ! 27318263 15866328 A115Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca PKP, Rynku.Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem długoterminowy - dziesiątki biurowców...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

497 484 PLN (11 569 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15700683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z TARASEM (8m2) ŚCISŁE CENTRUM KATO 24194329 15700683 NOWA INWESTYCJA W SAMYM SERCU KATOWICTYLKO 500 M DO RYNKUNowoczesny superbudynek,złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami w samym sercu miasta0 ZŁ PROWIZJI - BEZ UKRYTYCH OPŁATBEZ poda...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (12 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15764603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z balkonem BLISKO CENTRUM KATO 25452271 15764603 NOWOCZESNE KAMERALNE OSIEDLE                                                NA MAPIE KATOWIC                                               BUDYNEK 6 PIĘTROWY                                            WYGODNE APARTAMENTY                              ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

782 594 PLN (9 317 zł/m2)

4
1
84 m2
2025
15813020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15 piętro panorama na KATOWICE, 2 pokoje 26553759 15813020 NOWE MIEJSCE NA MAPIE KATOWICOtwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym szczególe i zaprojektowane, tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Inwestycja została zaprojektowana w stonowanych, przyjaznych dla oka barwach. Kaskadowe ułoż...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15813017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15 piętro panorama na Katowice, 2 pok. z balkonem 26553758 15813017 NOWE MIEJSCE NA MAPIE KATOWICOtwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym szczególe i zaprojektowane, tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Inwestycja została zaprojektowana w stonowanych, przyjaznych dla oka barwach. Kaskadowe ułoż...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

627 417 PLN (16 088 zł/m2)

2
1
39 m2
2026