• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice Paderewskiego-Muchowiec

Znalezionych ofert: 9

15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15882255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27659019 15882255 Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 97 m ² + taras 66 m ² posadowiony na ostatnim piętrze inwestycji Francuska Pa...

1 420 000 PLN (14 639 zł/m2)

4
-
97 m2
2024
15848488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938667 15848488 Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży przestronny przedpokój 11,74m2 - Garderoba 3,16m2 - ...

1 190 000 PLN (13 523 zł/m2)

4
-
88 m2
2024
15812942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26550737 15812942 PAKIET 2 KAWALEREK 44,98 m2 OS. PADEREWSKIEGO KATOWICE Cena: 249 000 zł Na sprzedaż lokal inwestycyjny w Katowicach przy ul. Floriana, zlokalizowany na Osiedlu Paderewskiego - jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych lokalizacji pod wyn...

249 000 PLN (5 659 zł/m2)

2
-
44 m2
1900
15770841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje , taras, LUX wyposażenie POD KLUCZ 25565256 15770841 KATOWICE, UL. METEOROLOGÓW 35DEVELIA CEGLANA PARK - NOWE BUDYNKI Z 2025 R.WYJĄTKOWA, JASNA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ Z NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANĄ CZĘŚCIĄ SYPIALNIANĄ, Mieszkanie posiada 34 m2 i składa się z 1 pokoju z otwartą kuchnią oraz z wyodrębni...

499 000 PLN (14 676 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15610778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, TARAS, WYSPOSAŻENIE POD KLUCZ, LUX 22416162 15610778 KATOWICE, UL. METEOROLOGÓWDEVELIA CEGLANA PARKWYJĄTKOWA, JASNA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ Z NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANĄ CZĘŚCIĄ SYPIALNIANĄ, Mieszkanie posiada 31 m2 i składa się z 1 pokoju z otwartą kuchnią oraz z wyodrębnioną częścią sypialnianąZnajd...

460 000 PLN (14 839 zł/m2)

2
1
31 m2
2022
15625636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, TARAS, WYSPOSAŻENIE POD KLUCZ, LUX 22724175 15625636 KATOWICE, UL. METEOROLOGÓW 19DEVELIA CEGLANA PARK - NOWE BUDYNKI Z 2025 R.WYJĄTKOWA, JASNA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ Z NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANĄ CZĘŚCIĄ SYPIALNIANĄ, Mieszkanie posiada 31 m2 i składa się z 1 pokoju z otwartą kuchnią oraz z wyodrębni...

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
1
31 m2
2022
15715689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24499018 15715689 Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z ogromnym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 97 m ² + taras 66 m ² posadowiony na ostatnim piętrze inwestycji Francuska P...

1 420 000 PLN (14 639 zł/m2)

4
-
97 m2
2024
15812412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26509983 15812412 Na sprzedaż 43m2 - 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w idealnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Paderewskiego tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. Tylko kilka kroków do Doliny Trzech Stawów - idealne miej...

465 000 PLN (10 814 zł/m2)

3
1
43 m2
1980