• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 386

15889449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850583 15889449 --------- Katowice, Olimpijska!! ---------- Zamieszkaj na szczycie Katowic - w najwyższym budynku mieszkalnym miasta, skąd roztacza się niesamowity widok na całą panoramę. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura i wyjątkowe udogodnienia cz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (17 123 zł/m2)

4
-
146 m2
-
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15882094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657320 15882094 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w KatowicachOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższ...

Katowice (Wełnowiec - józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

452 400 PLN (12 227 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26280831 15802877 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością o szczegóły, gotowa do wprowadzenia. Budynek mieści się zaraz obok Galerii ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
2
60 m2
1905
15841583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792000 15841583 Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy ul. Krakowskiej 156a w Katowicach Szopienice, osiedle Wilhelmina. Mi...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

156 900 PLN (4 358 zł/m2)

1
-
36 m2
1870
13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15868209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje z dużym tarasem 27369243 15868209 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów oraz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

669 000 PLN (12 164 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15867867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27355101 15867867 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach?Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

849 000 PLN (12 672 zł/m2)

4
1
67 m2
2023
15888195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Cena ostateczna! 27806513 15888195 Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Aleja Korfantego, KatowiceNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 133,5 m², położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Korfantego 133 w Katowicach. Idealne dla rodziny, która ceni przestrzeń,...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

4
1
133 m2
-
15675778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23756245 15675778 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na centrum miasta idealne miejs...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

749 000 PLN (7 643 zł/m2)

4
-
98 m2
1910
15887853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na całe Katowice – Osiedle Gwiazdy! 24 piętro, świetny widok i lokalizacja! 27795686 15887853 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Osiedle GwiazdyOPIS MIESZKANIAOferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na ostatnim 24 piętrze kultowego Osiedle Gwiazdy. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną l...

Katowice (Śródmieście), Roździeńskiego

449 000 PLN (8 504 zł/m2)

3
1
52.8 m2
-