• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 385

15491196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757254 15491196 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

901 848 PLN (16 104 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15886647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763068 15886647 Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m² z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w sercu zielo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 411 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15861849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27213777 15861849 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZ PROWIZJI!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość naturalnego światła. W łazience trwa...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

369 500 PLN (7 390 zł/m2)

3
-
50 m2
1984
15814225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26628751 15814225 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.1 – 47,35 m² - 496228,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

496 228 PLN (10 558 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628750 15814224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.8 - 98,19 m² - 962.262,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w bran...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

962 262 PLN (9 819 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15814222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628748 15814222 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim budynku:M 2.4 - 86,66 m² - 892.598,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w branży od pona...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

892 598 PLN (10 260 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15618835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22573930 15618835 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.9 - 63,79 m² - 695.311,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

695 311 PLN (10 864 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15618831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22573929 15618831 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.7 - 84,58 m² - 799.281 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

799 281 PLN (9 403 zł/m2)

4
-
85 m2
2026
15814220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628747 15814220 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na parterze budynku:M 0.4 - 86,66 m² - 899.097,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży od po...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

899 097 PLN (10 334 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15814221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628746 15814221 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.3 - 77,88 m² - 817.740,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

817 740 PLN (10 484 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15814223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628749 15814223 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.7 - 84,58 m² - 896.548,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

896 548 PLN (10 548 zł/m2)

4
-
85 m2
2026