• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Czarnów

Znalezionych ofert: 32

15500183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19934013 15500183 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

525 198 PLN (10 298 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15500439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938262 15500439 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15798715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26179222 15798715 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, przedpokoju, łazienki razem z WC, salonu z wyjściem na balkon. Mieszk...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (6 705 zł/m2)

2
-
44 m2
1969
15329023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15959848 15329023 TYLKO U NAS! Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie środkowe. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15880957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617824 15880957 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Kielce przy ul. Piekoszowskiej - idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz świetną lokalizację. Lokal o powierzchni 48 m² usytuowany j...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15880956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617814 15880956 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie „pod klucz”, które łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację w Kielce przy ul. Piekoszowskiej. To 48 m² perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni, usytuo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15806115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26323806 15806115 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m²Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na 3. piętrze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji przy ul. Piekoszowskiej w Ki...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

296 000 PLN (11 385 zł/m2)

2
1
26 m2
1979
15656806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23419333 15656806 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju z szafą zabudowie, łazienki razem z WC. Ogrzewanie z ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

250 000 PLN (9 615 zł/m2)

1
-
26 m2
1969
15850206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26990374 15850206 TYLKO U NAS! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m² 2 piętro cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro KONSUS nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m² , usytuowane na 2 ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

254 000 PLN (7 257 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15640497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066810 15640497 Na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,15 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-pietrowym, kameralnym budynku z 2013 roku na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - łazienka wraz z WC -...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 650 PLN (11 059 zł/m2)

1
-
28 m2
2013
15704449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24264670 15704449 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku z cegły przy ul. Piekoszowskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, 2 sypialni, łazienki...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

440 000 PLN (9 565 zł/m2)

3
-
46 m2
1965
15781775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25835986 15781775 Mieszkanie w pobliżu parku Górki Czarnowskie. Bardzo ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w wieżowcu. Składa się z dwóch jasnych, prze...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

165 000 PLN (3 438 zł/m2)

2
-
48 m2
1975