• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 65

15821032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625516 15821032 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie dostępne na już z o powierzchni 58,9 m², położone w Kielcach przy ul. Zagórskiej.Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się dwa przystanki autobu...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
58.9 m2
1983
15801308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26234474 15801308 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Karłowicza 9 w Kielcach, o powierzchni 37,7 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych oraz przystanków autobusowych. Układ mieszkania :-salon z ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 000 PLN (8 196 zł/m2)

1
2
37.7 m2
1963
15484104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589181 15484104 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 72,78 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 500 PLN (10 007 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15782231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25838621 15782231 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,14 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 900 PLN (9 123 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15484887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599064 15484887 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,9 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

690 700 PLN (9 209 zł/m2)

4
-
75 m2
2025
15461999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19100207 15461999 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,20 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mi...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

595 700 PLN (10 638 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19599076 15484869 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,20 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

601 300 PLN (10 738 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15484847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599053 15484847 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,9 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

660 400 PLN (8 805 zł/m2)

4
-
75 m2
2025
15484886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599052 15484886 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na VI piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

774 200 PLN (9 926 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15480189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19499249 15480189 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

517 000 PLN (9 232 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15403353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17764360 15403353 Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się z 3 kondygnacji: Parter - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 489 000 PLN (10 061 zł/m2)

5
-
148 m2
2024
15409051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17890469 15409051 Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z: Parter - salon z aneksem kuchennym, pokój...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

641 922 PLN (8 337 zł/m2)

4
-
77 m2
2025