• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Centrum

Znalezionych ofert: 42

15860916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27189119 15860916 Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii LubelskiejGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI MIESZKANIE ODŚWIEŻONE 2 LATA TEMUNieruch...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15726355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24697302 15726355 Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. 2-pokojowe przy ul. Szpitalnej na zamkniętym osiedlu.Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza i ekskluzywne udogodnienia.Główne atuty nieruchomości:MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRYTWATNEGO MI...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (17 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15411487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17936326 15411487 Oferuje na sprzedaż dwustronną kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta - KOŁOBRZEGGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI• DWUSTRONNE MIESZKANIE• DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M• BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI• MIESZKANIE ODŚW...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

349 000 PLN (10 265 zł/m2)

1
1
34 m2
1975
14775485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 188097 14775485 Niepowtarzalne, zadbane mieszkanie 'z duszą' na kołobrzeskiej starówce w nowym budownictwie. Stylowe i przytulne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m2 na kołobrzeskiej 'nowej starówce' w pobliżu Bazyliki, ratu...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 676 zł/m2)

3
1
74 m2
2004
15403914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17776834 15403914 Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej.Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód.Dwa duże balkony, Stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, - Trzy standardy - osobna wycena.Budynek gotowy do odbioru ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

930 000 PLN (14 531 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15786376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25907576 15786376 Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu.Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy działka gruntu o pow około 500m2 gdzie mieszkańcy mogą grilo...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15643967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23142292 15643967 Przytulne mieszkanie 3 pokoje w centrum miasta.Lokal rozkładowy wschód - zachód , bardzo widny, duży balkon na stronę zachodnią - wyjście na balkon z dwóch pokoi.Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w cztero piętrowej kamienicy przy ulicy G...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
75 m2
1999
15868807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390888 15868807 Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości.* w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy* pomieszczenia ustawne, z potencjałem aranżacyjnym* niski czynsz* piwnica* bardzo dobry układ funkcjon...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15225549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13212622 15225549 Komfortowy apartament, położony w bliskiej odległości od kołobrzeskiej starówki. Nieruchomość jest Idealną propozycją dla osób szukających komfortowego wypoczynku lub zamieszkania, a także jako inwestycja (istnieje możliwość podpisania umowy o wynaje...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
36 m2
2022
15841953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803026 15841953 Mieszkanie 2-pokojowe o opisanej w księdze wieczystej powierzchni całkowitej 39,30 m2 ( mieszkanie wraz z piwnicą)Lokal położony na IV piętrze, w budynku w niskiej zabudowie.Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana, opodal strefy nadmorskiejuzdrowiskow...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN (9 615 zł/m2)

2
1
39 m2
1968
15802742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26276072 15802742 Na sprzedaż bardzo ładnie wykończone mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na Wyspie Solnej w samym sercu miasta Kołobrzeg o pow. 50,82m2. Mieszkanie posiada przynależne zewnętrzne miejsce postojowe w cenie 30tys.Mieszkanie idealne do zamieszkania jak i ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15787329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25925988 15787329 Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie Solnej, śródmiejskie osiedle mieszkaniowe Solne Zdroje, ok. 500 ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (6 517 zł/m2)

3
1
89 m2
1930