• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15894232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933707 15894232 Oferuję na sprzedaż elegancki, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku w Kołobrzegu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem premium lub inwestycję nad morzem.Główne atuty nieruchomości:- NOW...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15894231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933706 15894231 Na sprzedaż 3-pokojowe zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum miasta, położone w odległości jedynie 1,3 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i wyjątkowo słoneczne dwustronne mieszkanie własnościowe o ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

489 000 PLN (8 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15861218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27198613 15861218 Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300 metrów od plaży w Dzielnicy Zachodniej Kołobrzegu.Ten wyjątkowy, nowoczesn...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

998 000 PLN (13 307 zł/m2)

3
1
75 m2
2017
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15893778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem – 2 pokoje w sercu Kołobrzeg 27920566 15893778 Zamieszkaj nad morzem - 2 pokoje w sercu KołobrzeguWyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz na balkon z kawą, a miasto dopiero budzi się do życia…
Kilka minut spaceru dzieli Cię od klimatycznej starówki, a w niecałe pół godziny możesz być na plaży, sł...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

459 138 PLN (12 083 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15893777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkania w centrum Kołobrzegu! Zobacz film 27920564 15893777 Drugi etap sprzedaży już ruszył!Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku PCC!To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią ciszę, zieleń i nowoczesny standard.Zobacz film w galerii!Zanurz się ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

459 145 PLN (12 083 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (9 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15893664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915763 15893664 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Nie szukaj dalej, oferta tylko u nas!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- PRZ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

539 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
1
58 m2
1972
15823176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635621 15823176 Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.000,- złPrestiżowy kompleks hotelowy Aquarius w Kołobrzegu położony 250 ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 050 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15850538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26998482 15850538 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej.Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego spaceru znajduje się centrum miasta (ok. 500 m od kołobrzeskiej S...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (10 164 zł/m2)

2
1
61 m2
2003
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

585 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15823827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633220 15823827 Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów od morza i pięknej, szerokiej piaszczystej plaży.To duże mieszkan...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

640 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
88 m2
1938