• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15892331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898675 15892331 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 422 PLN (15 469 zł/m2)

3
-
67 m2
2027
15892284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898663 15892284 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 320 PLN (16 094 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898660 15892382 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898659 15892238 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

454 407 PLN (16 830 zł/m2)

1
-
27 m2
2027
15892283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898658 15892283 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898215 15892195 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Promocja !!!! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A19 43,58 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie ścian gratis !!!!...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898213 15892149 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 964 PLN (15 789 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898078 15892053 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

763 707 PLN (20 641 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898218 15892151 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

692 800 PLN (16 112 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898080 15892055 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 058 305 PLN (18 567 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15892060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898085 15892060 Apartamenty zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna zabudowa, z dobrym dostępem do infrastruktury, wpisze się w okoliczny krajobraz i sprawi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 131 040 PLN (16 158 zł/m2)

3
-
70 m2
2022
15892057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898082 15892057 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 438 PLN (20 660 zł/m2)

3
-
37 m2
2026