• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 356

15792559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26022163 15792559 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory, w pobliżu ul. Palacha i Makowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie os. Azory, budowni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (15 055 zł/m2)

4
1
73 m2
1968
15382872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17315496 15382872 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kazimierza Wielkiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 57 m z dużym balkonem...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

959 000 PLN (16 825 zł/m2)

3
-
57 m2
1978
15303841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15257450 15303841 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Pielęgniarek.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44 m z balkonem okolice ul. Prądni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 000 PLN (20 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2014
15872248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488606 15872248 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Salwatorze, w pobliżu ul. Salwatorskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż piękne, dwustronne, mieszkanie z bal...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 342 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
61 m2
1936
15858154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27139992 15858154 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kujawskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice ul. Kujawskiej i Mazowieckiej.Oferu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 000 PLN (17 469 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15854088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27070244 15854088 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem os. Azory.Oferujemy mieszkanie o powierzchni ok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 015 000 PLN (17 807 zł/m2)

3
1
57 m2
2024
15735969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24863704 15735969 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łokietka i Kaczorówka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, osobną ku...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 371 zł/m2)

3
-
62 m2
2000
15637687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22988661 15637687 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szymanowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Przestronne mieszkanie 145 m w kamienicy z 1935 r. Stara Krowo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 000 PLN (19 767 zł/m2)

5
-
129 m2
1935
15561515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21356641 15561515 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Kijowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe Krowodrza, okolice Al. Kijowskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 000 PLN (18 020 zł/m2)

5
-
51 m2
1981
15512484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20170296 15512484 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy 59,5 m + balkon 20 m, ul. Wroc...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (20 339 zł/m2)

2
-
59 m2
2011
15502437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19977796 15502437 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m Azory, z piwnicą i miejskim ogrzewaniem...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 000 PLN (15 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15874935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519366 15874935 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Salwator, 36,5 m + balkonOferuję na s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (26 361 zł/m2)

2
-
36 m2
2022