• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 3,749 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kraków

15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice), os. Oświecenia

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15850816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27008463 15850816 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 38 m² balkon oddzielna kuchnia Bieńczyce - os. Przy Arce blisko DH Wanda Dostępne od zaraz idealne dla pary, singla lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15669763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23621328 15669763 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 653 350 PLN (20 667 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15665887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23582689 15665887 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 411 460 PLN (17 643 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15744061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25035348 15744061 2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokalmieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsiedztwie krakowskich wyżs...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
1936
15892302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898744 15892302 Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 ostatnie piętro miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować 3-po...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 459 000 PLN (25 155 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15892421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898728 15892421 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898727 15892344 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898722 15892343 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026