• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 728

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15894413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942018 15894413 Dodatkowo: winda, piwnica; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na osiedlu Azory, kilka przystanków od AGH i UP. 36,5m2, 2-pokoje, otwarta kuchnia, istnieje możliwość zmiany układu na 2-niezależne pokoje pr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942019 15894406 Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku. To idealna propozycja dla ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 000 PLN (16 731 zł/m2)

1
-
26 m2
1990
15875605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526037 15875605 REZERWACJA! Chcesz szybko sprzedać nieruchomość w najwyższej cenie rynkowej?Zapraszamy do współpracy.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,7 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (12 211 zł/m2)

3
1
59.7 m2
1985
15624270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22696840 15624270 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. ATUTY! * funkcjonalny układ * przestronne pomieszczeni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (12 521 zł/m2)

3
-
71 m2
2009
15760403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25356882 15760403 KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Borkowskiej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (14 769 zł/m2)

4
-
65 m2
2005
15865672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie/101,6m2/balkon/ogródek/garaż 27304165 15865672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m², położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolic...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (13 069 zł/m2)

3
1
101 m2
2006
15663570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517903 15663570 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, rejon ul. Kurczaba Wielic...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15559160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21272796 15559160 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem po generalnym...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 000 PLN (15 641 zł/m2)

2
-
39 m2
1930
15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026