• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lasowice Wielkie Osiedle

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkie, Osiedle i Lasowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009546 15897758 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ModlińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ:- Pokój 1 (13,23m2)- Pokój 2(10,17m2)- Salon z Kuchnią(20,85m2)- Hal(7,38m2)-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
57.09 m2
2019
15897755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28009540 15897755 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. 1 Praskiego Pułku WPBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuW budynku wymieniono piony, odnowiono klatki schodowe i balkony.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,2m2 składa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 620 zł/m2)

1
1
24.2 m2
-
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15829595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza 26628777 15829595 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846374 15889272 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEApartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15889208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845996 15889208 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnymBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
2
86 m2
2019
15889217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845993 15889217 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,44m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (17 237 zł/m2)

4
2
86.44 m2
2025
15889189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845758 15889189 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SymbolicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (21 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980