• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 99

15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15791225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25986954 15791225 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu miasta – tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów nieruchomości – zaledwie dwie minuty spacerem dzielą od ścisłego centrum mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (4 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2020
15851998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27023177 15851998 Zobacz wirtualny spacer: https:evryplace.compbpsikqNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu 'Parasol'. Nieruchomość położona jest na parterze trzypiętro...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (8 529 zł/m2)

3
1
68 m2
2007
15836672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717423 15836672 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej adaptacji i chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do swoich...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

305 000 PLN (5 077 zł/m2)

2
1
60.08 m2
1960
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15859849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27176732 15859849 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

419 000 PLN (8 784 zł/m2)

5
1
47.7 m2
1930
15857720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27132560 15857720 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie spokojne i dobrze zagospodarowane otoczenie. Lokal znajduje się na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (7 087 zł/m2)

2
1
63.5 m2
2008
15425577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18283391 15425577 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy – ul. Parkowa.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich udogodnień miejski...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

420 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
77 m2
1930
15815857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609517 15815857 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15753917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25218821 15753917 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m², zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy.Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego i wyróżnia się nowo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15731340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24792041 15731340 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m², usytuowanego na I piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To doskonała propozycja dl...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

390 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1960