• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Luboń Pułaskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pułaskiego i Kazimierza

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Luboń

15409095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17888774 15409095 ✅Sprzedam 2-paka o powierzchni 59,10 m.kw. , które deweloper dzieli na kawalerkę i mieszkanie 2-pokojowe! ZOBACZ SPACER 3D >- https:tours.3destate.pllubondwupak.3d - mieszkanie położone na 1 piętrze;...

Luboń, Pułaskiego

502 350 PLN (8 514 zł/m2)

2
2
59 m2
2024
15775481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 2 pokojowe na kameralnym osiedlu 25674811 15775481 Komfortowe mieszkanie w spokojnej części Lubonia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,64 m², położonego w kameralnej części Lubonia – Lasku. To idealna propozycja dla osób c...

Luboń, ul. Jana III Sobieskiego

449 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
1
50.64 m2
1997
15433520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18435363 15433520 Tanio - obecnie ceny na obrzeżach Poznania kształtują się na poziomie od 10 500 złm2! Możliwość zakupu na kredyt hipoteczny we wrześniu 2024r. ✅Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchn...

Luboń, Jana Pawła II

354 000 PLN (9 316 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15885274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721853 15885274 W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacj...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

739 000 PLN (11 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15881324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje 57 m2 w centrum Lubonia 27628157 15881324 Funkcjonalny i przestronny lokal o powierzchni 57,25 m², położony w Luboniu przy ul. Wschodniej, na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku (cegła) wyposażonym w windę.Lokal...

Luboń, Wschodnia

450 000 PLN (7 860 zł/m2)

2
1
57.25 m2
2018
15637887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe z klimatycznym balkonem 22995419 15637887 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,38 m2 w Poznaniu przy ul. Bratumiły Do mieszkania przynależy duża piwnica ok. 10 m2 Piętro drugie w dwupiętrowym bloku z 2006 roku Rozkład pomieszczeń: korytarz, pokój dzienny ok. 16,...

Luboń, Bratumiły

530 000 PLN (11 679 zł/m2)

2
1
45.38 m2
2006
15776341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na zamkniętym osiedlu 25703112 15776341 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 31,08 m², położona w Luboniu przy ul. Wschodniej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku z windą (rok budowy 2007) na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota. Układ: korytarz z szafą, łazienka...

Luboń, Wschodnia

320 000 PLN (10 323 zł/m2)

1
1
31 m2
2007
15844261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkania w Luboniu | 32–74 m² | Blisko Poznania 26828430 15844261 Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w Luboniu przy ul. Żeglarskiej, o powierzchni od 32 m² do 74 m². Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortu w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Poznania. ✔ Stan deweloperski – możliw...

Luboń, Żeglarska

298 448 PLN (9 200 zł/m2)

1
1
32.44 m2
2026
15587044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Nowym Centrum Lubonia. GOTOWA DO ODBIORU 21895685 15587044 Na sprzedaż cesja umowy developerskiej dotycząca kawalerki o powierzchni 28,67 m2 w Luboniu al. Jana Pawła IIPułaskiegoMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,32 m2, łazienki 4,09 m2 oraz korytarza 2,26 m2Lokal oddawany w standardzie de...

Luboń, Jana Pawła II

268 000 PLN (9 348 zł/m2)

1
1
28.67 m2
2025
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsiedztwie terenów zie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15447779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18778297 15447779 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39,35 m kw. położone na trzecim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: Holu 3,79 m kw. Łazienki 4,45 m kw. Sa...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15420071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18136182 15420071 ✅Mamy na sprzedaż najtańszą kawalerkę w całej inwestycji: Mały metraż w niskiej cenie: 8600zł brutto (8% VAT) Powierzchnia 26,09 m2 składająca się z następujących pomieszczeń: - salon...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

244 928 PLN (8 747 zł/m2)

1
1
28 m2
2025