• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 74

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15797189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26139032 15797189 Lokalizacja: Marki, ul. Wiśniowa Kameralne osiedle CHERRY z dziesięcioma lokalami mieszkalnymi w budynkach dwulokalowych - 1 budynek wolnostojący oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Każde mieszkanie posiada własny ogródek (rozmiar zależny od wybranego lo...

Marki, Wiśniowa

733 787 PLN (9 884 zł/m2)

4
1
74.24 m2
2025
15893609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915090 15893609 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 145m2 składa się z:Parter (ogródteren zewnętrzny): – Og...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 298 000 PLN (8 952 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15895265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961668 15895265 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Słonecznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15894820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949199 15894820 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. BandurskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypialni,...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

2
1
55 m2
2010
15895324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961976 15895324 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dmowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-wiatrołap,-salon z aneksem kuchennym ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

810 000 PLN (14 211 zł/m2)

3
1
57 m2
2018
15894691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948179 15894691 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Sokolej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,6 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i nowoczesną...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (14 505 zł/m2)

3
1
58.6 m2
2022
15894693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948181 15894693 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Rejtana BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,6 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuchni,-...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

585 000 PLN (14 773 zł/m2)

1
1
39.6 m2
1998
15890429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877080 15890429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Elektryków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku bez windy.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu wraz z aneksem kuc...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

550 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
39 m2
2007
15890391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27876185 15890391 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Hetmańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 136 m² zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2017
15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15889235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846110 15889235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,72m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (ok. 34...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
70.72 m2
2011