• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 41

15259851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072363 15259851 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-III-18 o pow. 44,66 m2.Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,19 m...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

906 374 PLN (20 599 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15259848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072360 15259848 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-2 o pow. 44,27 m2.Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,68 m2- sy...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

811 336 PLN (18 439 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15753036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament przy morzu/basen/bilard 25187036 15753036 Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą!Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m od jeziora Jamno z prywatnym molem i tylko 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży Bałtyku.37,5 m2 wygody i pięknego widoku z własne...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

780 000 PLN (21 081 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15877670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576108 15877670 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m² w nadmorskim Mielnie przy ulicy WakacyjnejSzukasz miejsca blisko morza, które może być zarówno Twoją prywatną przestrzenią do w...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

449 000 PLN (6 120 zł/m2)

3
1
73.37 m2
-
15878208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591206 15878208 Apartament położony 200 metrów od plaży.Na sprzedaż funkcjonalny apartament w stanie deweloperskim, położony w nowym, kameralnym kompleksie apartamentowym o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji z płyt ze spieków kwarcowych. Przestrzeń zo...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

906 374 PLN (20 599 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15623549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22675681 15623549 Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro!Co wyróżnia te ofertę?• APARTAMENTY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ• 2W1 - JEDNĄ CZĘŚĆ MASZ DLA SIEBIE DRUGA MOŻE NA CIEBIE PRACOWAĆ• DO PLAŻY ZALEDWIE 400 M• APARTAMENTY ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

620 000 PLN (12 653 zł/m2)

2
2
49 m2
2019
15623548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22675679 15623548 Idealna inwestycja w Mielnie! Gotowe apartamenty 2w1 blisko morza i z widokiem na jezioro!Co wyróżnia te ofertę?• APARTAMENTY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ• 2W1 - JEDNĄ CZĘŚĆ MASZ DLA SIEBIE DRUGA MOŻE NA CIEBIE PRACOWAĆ• DO PLAŻY ZALEDWIE 400 M• APARTAMENTY ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
2
46 m2
2019
15792501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26019707 15792501 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji – ul. Sosnowa 13, Mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych apartamentowców Dune. Apartament zgodnie z księgą wieczystą pos...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

479 900 PLN (14 240 zł/m2)

2
1
33.7 m2
2007
15811896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444227 15811896 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Mielno, zaledwie kilka minut od Olsztynka.Lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju , do mieszkania pr...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

179 000 PLN (3 469 zł/m2)

3
1
51.6 m2
-
15538401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20779849 15538401 Apartamenty w Mielnie - Inwestycja z pasywnym dochodem w nadmorskiej lokalizacjiLokalizacja: Ulica Nabrzeżna 12, MielnoTyp nieruchomości: Zespół 5 apartamentów (od 25 m² do 35 m²)OPIS NIERUCHOMOŚCI:Oferujemy Państwu kompleks 5 apartamentów w malownic...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

5
-
126 m2
-
15408591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17881933 15408591 Na sprzedaż nowoczesny apartament (Lokal 2) o powierzchni 82,59 m², położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej.Główne atuty nieruchomości:Bliska odległość do morza: Zaledwie 175 metrów (2 minuty spacerem)Widok z tarasu: Piękny widok n...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 380 000 PLN (16 829 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15197551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament_TARAS_29m_Linia_Brzegowa_GOTOWE_Bałtyk 12350102 15197551 Apartament nad samym morzem!Ostatnia oferta!LINIA BRZEGOWANa sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru!Balkon prawie 30 metrówWYKOŃCZONA ŁAZIENKAPierwsza linia zabudowy od plażyWyście prosto na deptakBudynek przystosowany pod wynajem krótkoterminowy jak ...

Mielno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pakość)

937 000 PLN (14 415 zł/m2)

1
1
65 m2
2022