• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Mosty Jaworowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mosty i Jaworowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999212 15897276 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15897251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998911 15897251 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15897084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993746 15897084 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze w bloku z windą przy ul. Ostrowskiej Osiedle Kazimierza Wielkiego W mieszkaniu znajduje się : Przestronny salon z wyjściem na ba...

Włocławek (Kazimierza wielkiego) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

289 000 PLN (7 605 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15896843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27989011 15896843 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960
15872594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498485 15872594 Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, wydzieloną sypialnię. Z okien widok na...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

775 000 PLN (14 091 zł/m2)

1
1
55 m2
2000
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900