• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Mosty Jaworowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mosty i Jaworowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15897784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009769 15897784 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego przynależy 150-metrowy ogródek oraz jedno miejsce parkingowe (z moż...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (12 910 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15778264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748305 15778264 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27APowierzchnia: 54 m² 3. piętro Piwnica Kamienica Ogrzewanie miejskie Stan: do remontuOpis...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15772479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25611360 15772479 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie 66 m2 składa się z 3 pokoi, oddzie...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 000 PLN (9 818 zł/m2)

3
-
66 m2
2002