• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Mszczonów Jeżynowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mszczonów i Jeżynowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15859118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nie czekaj i już teraz zamieszkaj w Rumi 27164489 15859118 Millennium Nieruchomości prezentuje:Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Rumi przy ul. Dębogórskiej.Nieruchomość o łącznej powierzchni około 102 m² (powierzchnia użytkowa 80,79 m² + dodatkowa sypialnia 22 m²) z dużym potencjałem aranżac...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

849 000 PLN (8 324 zł/m2)

4
1
102 m2
2017
15859009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje 45,60 m2 Osiedle Stawki 27160728 15859009 Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzyman...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (19 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15796986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134706 15796986 Apartament na sprzedaż Szklarska Poręba, ul. HoffmanaPowierzchnia: 41,4 m² Rok budowy: 2022 (nowe budownictwo) Piętro: parter Czynsz: 780 zł (w tym ogrzewanie, woda, zarządca, śmieci) Cena zawiera miejsce parkingowe!  Idealny pod najem krótkotermino...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

610 000 PLN (14 878 zł/m2)

2
-
41 m2
2022
15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15858034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Wejherowie! 27137828 15858034 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie, w świetnie skomunikowanej części miasta, jednocześnie w sąsiedztwie terenów ziel...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

434 000 PLN (9 435 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27967566 15896093 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju . Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 m kwadratowych.Telefon: 515995345...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (2 635 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950