• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 144

15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15876362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, UWM, 3 piętro 27536229 15876362 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 10 na osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, zielona część miasta. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

4
1
59 m2
1985
15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15694172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24077619 15694172 Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu OlsztynaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 64-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Sarnowskiego w samym centrum Olsztyna.Doskonała LokalizacjaLokalizacja nier...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (9 508 zł/m2)

4
1
61 m2
1970
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Oferta zarezerwowana do 23 maja 2026 r.Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal pos...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15821863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633165 15821863 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Układ nieruchomościMieszka...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2003