• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ostrowo Zabytkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zabytkowa i Ostrowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok.|Blisko plaży Babie Doły Generalny Remont 27993007 15897040 Komfortowe mieszkanie z trzema samodzielnymi pokojami. Mieszkanie słoneczne, jasne i funkcjonalne znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu położonym blisko lasu i morza. Mieszkanie po  generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.Pomieszczenia- salo...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

619 000 PLN (11 679 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15897038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok.| Wysoki standard | Hala garaż 27993005 15897038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy MorenaPiecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej łączy komfort codziennego życia z zielonym, spokojnym otoczeniem, którego dziś szuka coraz więcej osób. Słoneczny salon, duży dwustronny taras z wido...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15867991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok.| Przestronne mieszkanie| Generalny remont | 27360821 15867991 Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Karwiny. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania wnętrza bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów. Jasne, fun...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

639 000 PLN (13 041 zł/m2)

3
1
49 m2
1980
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15781400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25828050 15781400 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,68m2, kuchnia o pow. ok. 10,42m2, łazienka z WC o pow. ok. 4,00m2, przedpo...

Chmielnik (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

380 000 PLN (6 032 zł/m2)

3
-
63 m2
1997
15757697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25305143 15757697 Mieszkania w centrum Ostrzeszowa ! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie . Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji wydzielone zostały cztery mieszkania w stanie...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

344 582 PLN (6 045 zł/m2)

1
-
57 m2
-