• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Owidz Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Owidz i Krótka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980995 15896460 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (13 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15896388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979274 15896388 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KluczowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,50m2 składa się z:- 3 pokoi (ok.20 m2, 13 m2, 12 m2), ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 173 zł/m2)

3
1
63.5 m2
1984
15896354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977564 15896354 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. 1 Sierpnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrzeNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,16m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - pi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
54.16 m2
1970
15895987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964706 15895987 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana BachaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- dwóch pokoi, - odrębnej kuchni, - łazienki,- korytarzaPowierz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1976
15895967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964540 15895967 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15895971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964535 15895971 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,2m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-otwartej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (17 177 zł/m2)

2
1
37.2 m2
1970
15895951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27963156 15895951 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:- przestronny salon z częścią jadalnianą,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (29 630 zł/m2)

4
1
81 m2
2018
15895324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961976 15895324 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dmowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-wiatrołap,-salon z aneksem kuchennym ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

810 000 PLN (14 211 zł/m2)

3
1
57 m2
2018
15895303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961805 15895303 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,40m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (16 317 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1950
15895242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961051 15895242 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypialni,-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

580 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15894959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953251 15894959 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15894960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953250 15894960 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Claudia Monteverdiego na zielonym osiedlu GreenwoodBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,36m2 skła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 093 zł/m2)

2
1
45.36 m2
2021