• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice Centrum

Znalezionych ofert: 17

15806211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26328707 15806211 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące komfort nowoczesnego apartamentu z doskonałą lokalizacją w Pabianicach, zaledwie kilka minut od samego centrum miasta.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia oferuje przestronną część dzien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (9 888 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15819661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633106 15819661 To przytulne mieszkanie położone jest w samym centrum Pabianic. Dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygody miasta w zasięgu ręki.Tuż obok zlokalizowane przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy i usługi oraz ośrodek zdrowia. Jednocześnie bu...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

235 000 PLN (8 103 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15686748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23949975 15686748 Nieruchomość położona przy ul. Reymonta w Pabianicach, blisko centrum ale też z świetnym dojazdem do trasy S14 a tym samym do Łodzi.Kameralny budynek z 2012 roku został postawiony solidnie bez oszczędności na materiałach, dzięki czemu koszty utrzyman...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

750 000 PLN (8 523 zł/m2)

3
1
88 m2
2012
15818985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633093 15818985 Na sprzedaż kawalerka 24 m² w centrum Pabianic ul. ReymontaMieszkanie po pełnym remoncie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia.Położona na parterze zadbanej, wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Budynek znajduje się pod sta...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

179 000 PLN (7 783 zł/m2)

1
1
23 m2
1930
13939070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2248195 13939070 Mieszkanie w samym sercu miasta, spokojna okolica, nowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC i przedpokoju. Lokal w stanie deweloperskim. Duże okna na s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 560 PLN (7 958 zł/m2)

1
1
34 m2
2023