• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Piła Śródmieście

Znalezionych ofert: 28

15875080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525502 15875080 Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, kt&am...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 511 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15756320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25250439 15756320 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone w wysokim standardzie. Blok, 2 piętro Układ mieszk...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

338 000 PLN (9 135 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15862856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233265 15862856 OBNIŻKA CENY !!! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - PIŁA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Pile, przy ul. Świętojańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku, w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

229 000 PLN (5 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15867311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27343516 15867311 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu przy Placu Konstytucji 3 Maja Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 37,5 m.kw...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15785325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872940 15785325 Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod inwestycję Szczegóły nierucho...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

259 000 PLN (6 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1968
15863270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241990 15863270 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy Al. Piastów Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 42,4 m.kw. - liczba pokoi...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (5 929 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15596285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22092824 15596285 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy PILSKIM DEPTAKU W mieszkaniu właśnie zakończono remont !!! OGRZEWANIE i PODGRZANIE WODY z SIECI MIEJSKIEJ !!! Budynek, w którym znajduje się lokal:...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15856156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27083894 15856156 Piła - Śródmieście Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNA kawalerka o pow. 34,81m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z przynależną piwnicą. OPIS POMIESZCZEŃ: pokój o pow. 19m2 oddzielna kuchnia o pow. 1...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (5 853 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15776159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25696334 15776159 W pełni wyposażone mieszkanie Piła Śródmieście Wyjątkowo gustownie urządzone mieszkanie w centrum Piły, o pow. 50,60 m2. Na wyposażeniu meble produkcji włoskiej ,a w kuchni sprzęt AGD firmy SMEG znanej z produktów klasy...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15756619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25257160 15756619 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

1
-
232 m2
-
15587118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21897768 15587118 SPRZEDAŻ lub zamiana na "mały domek" w Pile !!! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w WYJĄTKOWEJ i ZADBANEJ kameralnej kamienicy, położonej tuż przy skwerze spacerowym nad rzeką Gwdą co...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

463 000 PLN (8 736 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15630972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22863276 15630972 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście KLIMATYCZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z antresolą Powierzchnia użytkowa 89,14m2, przy podłodze ponad 100m2 Na podłodze panele, terakota, wykład...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 483 zł/m2)

4
-
89 m2
-