• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 61

15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15868285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376205 15868285 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIANa sprzedaż bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 51.6 m2 z 2 niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią wraz z przynależną piwnicą 3m2.Mieszkanie znajduje się przy ul.Krasińskiego,bl...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

620 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
-
52 m2
1965
15753738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25209691 15753738 ŚWIETNA LOKALIZACJA! NIEZALEŻNE TRZY POKOJE! BALKON!!! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Podolanach, przy ulicy Szarych Sze...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026
15860106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181342 15860106 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku Nobel Tower (centrum biurowo-medyczno-naukowe).Nowoczesny styl i fu...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (10 680 zł/m2)

3
1
103 m2
1999
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15224885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176964 15224885 Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej  !SŁONECZNY, FUNKCJONALNY SEGMENT 4 POKOJOWY, Z WŁASNYM OGRÓDKIEM, BEZ SKOSÓW, 2 MIEJSCA PARKINGOWE działka 130 mkwJeśli chcesz zamieszkać blisko centrum, mieć 4 pokoje, słoneczny ogródek, a w wolnych...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2024
15863541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT NAROŻNIKOWY 4 POKOJE 2 BALKONY JEŻYCE 27250915 15863541 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, przestronny salon z dużym narożnikowym balko...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 243 295 PLN (13 227 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15849358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 94m2+ 2 balkony. 26964025 15849358 Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30,96 m², który tworzy reprezentacyjną strefę dzienną ide...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 943 PLN (12 244 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15785736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25891314 15785736 NA SPRZEDAŻ ABSOLUTNIE UNIKATOWY, DESIGNERSKI APARTAMENT Z TRZEMA BALKONAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY - UL. PRUSA 16, JEŻYCE, POZNAŃNa sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni ok. 153 m², położony na drugim piętrze w odnowionej, przedwojenn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 369 000 PLN (15 484 zł/m2)

4
-
153 m2
1922