• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Nowe Miasto

Znalezionych ofert: 44

15849986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984209 15849986 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

492 450 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15806965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26357052 15806965 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji!   Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widok...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

917 363 PLN (12 921 zł/m2)

4
-
71 m2
2025
14974612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5899404 14974612 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które położone jest na pierwszym piętrze, w stylowej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15848085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932018 15848085 SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 4-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich, usytuowanego po cichej, zielonej stronie osiedla. Rodzinne mieszkanie 81,45m2 - 4pokCicha strona osiedla i drzewa za oknami2 mi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

838 931 PLN (10 357 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15848084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932017 15848084 SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 2-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich, usytuowanego po cichej, zielonej stronie osiedla. Rodzinne mieszkanie 44,92 m2 - 2pokOgród 26,22 m2Cicha strona osiedla i drzew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

516 572 PLN (11 740 zł/m2)

4
-
44 m2
2025
15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15849599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze 26976034 15849599 Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m² z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym (19,62 m²) stanowi centralną część mieszkania i posiada wyjście na przestronny balkon (6,49 m²), który zapew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

578 000 PLN (11 333 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15865621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 piętro | Duży balkon 8,6 m² | Słoneczne 2 pokoje 27303881 15865621 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz świetnym doświetleniem dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. Fun...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 375 PLN (11 534 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15867491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m² 27347117 15867491 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim standardzie. Ekspozycja południowa gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 381 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15865623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny salon od południa | 3 pokoje |2 łazienki 27303882 15865623 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m² z dużym balkonem (7,37 m²).Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m²) z ekspozycją południową - mieszkanie jest jasne przez cały dzień. Zakup bezpośrednio od dewelopera...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 000 PLN (10 877 zł/m2)

3
1
65 m2
2026