• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Wilda

Znalezionych ofert: 46

15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15885168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27719451 15885168 Odkryj urokliwe mieszkanie na zielonym osiedlu Dębca - idealne miejsce dla Ciebie! Ta wyjątkowa oferta to połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Położone w spokojnej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (10 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15845147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853447 15845147 Sprzedaż Bezpośrednio!!! BRAK PODADTKU PCC , BRAK PROWIZJI Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu  miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy apartament na Górnej Wildzie, Wystawa okien od strony płónocno...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
-
47 m2
2025
15845146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853446 15845146 SPRZEDAŻ BEZPOSREDNIO!!!!!! Cena 858 672 zł  +dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuję na sprzedaż  w stanie deweloperskim , komfortowe i bardzo jasny apartament na Górnej Wildzie. Wystawa okien od północno-zachodniej strony. Ap...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

858 672 PLN (14 554 zł/m2)

1
-
59 m2
2025
15519855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20372714 15519855 ŁADNE,DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICY,  Polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone,  trzy pokojowe   mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,26m2  znajdujące się na Wildzie, w pobliżu ulicy 28 Czerwca 1956r. w Poznaniu, przy ulicy Dąbrówki. Stan prawny :...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

686 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
1
76 m2
1910
15866949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27332538 15866949 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900