• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 551

15695560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie po remoncie, ul. Kolejowa 24104487 15695560 Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania, jak i d...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (15 346 zł/m2)

2
1
26 m2
-
15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15715055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24482366 15715055 OSIEDLE DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH - KOTOWO - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem o pow. ok 106 m2 , - doskonały dojazd do centrum , - wyjątkowo niski koszt...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15577452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21701989 15577452 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8 piętrach znajduje się 85 mieszkań, w budynku B na 11 piętrach ogółem 132 mieszk...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

712 404 PLN (13 200 zł/m2)

2
1
53.97 m2
2026
15729949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24770001 15729949 Luksusowy apartament w sercu Poznania – Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym luksusem. To propozycja...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 550 000 PLN (23 699 zł/m2)

3
2
107.6 m2
1880
15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1960
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD, UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
-
66 m2
-