• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Przerośl Dworna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przerośl i Dworna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15200609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży 12442903 15200609 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczeń pr...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które od razu czujesz, że mają potencjał i to jest jedno z nich, co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezerwowania...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (12 917 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15889651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856582 15889651 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m², położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z cegły po termomoder...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

336 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
42 m2
1969
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 056 zł/m2)

4
1
89 m2
2011
15875638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527445 15875638 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Bałuty, ul. Bydgoska Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć wygodne życie, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

467 000 PLN (7 485 zł/m2)

3
-
62.39 m2
1964
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15859019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160970 15859019 Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: - salon o pow. ok. 19,5 m2, z wyjściem na b...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

365 000 PLN (5 615 zł/m2)

3
-
65 m2
1994
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15490315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19736649 15490315 Opiekun ofertyJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella.Otoczenie nieruchomości:Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie: ziel...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
57 m2
1880