• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Przeworsk Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przeworsk i Jagiellońska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988594 15896797 Czyżyny - 3 pokoje 63,3 m² balkon piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m² , położone na osiedlu Dywizjonu 303 , tuż przy par...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15896831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE DLA RODZINY 27988456 15896831 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.000 złCzynsz: 980zł ( przy 4 osobach)Garaż: 1 miejsce postojowe w garażu pod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 000 PLN (19 209 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15896754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jurowiecka 21 | 2 pokoje | miejsce parkingowe | 27988436 15896754 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,54 m² położone przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku, w prestiżowym apartamentowcu z 2019 roku (I etap inwestycji). Lokal znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budynku z windą.Dodatkowo...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

562 000 PLN (13 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15896817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988431 15896817 Idealna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub pod inwestycję!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m², położone przy ul. Wrębowej, z pięknym widokiem na okolicę.Lokal znajduje się na 3. piętrze w...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15870836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27441061 15870836 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,11 m² zlokalizowane w Bochni przy ul. Podedworze ...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

1 299 000 PLN (14 596 zł/m2)

4
-
89 m2
2021
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1959
15602028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22226792 15602028 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie kuchnia otwarta na jadalnię i salon salon osobna ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 804 zł/m2)

3
-
56 m2
1980
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027