• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pustelnik Warszawska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawska i Pustelnik

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15869798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem gotowy do wprowadzenia 27409188 15869798 Luksusowy EkoSmart Apartament z Widokiem na Zatokę - JastarniaSzukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia VAT? Oto gotowy do zamieszkania apartament klasy PREMIUM z widokiem na Zatokę Puc...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

1 033 000 PLN (33 323 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15839651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z panoramicznym widokiem na Gdańsk ! 26756827 15839651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m², położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa.Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na miasto zapewniają światło i przestrzeń.Funkcjonalny, indywidualny układ ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

991 000 PLN (16 246 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15812158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony apartament - 800 m od morza Ostrowo 26467378 15812158 Apartament inwestycyjny nad morzem!Na sprzedaż nowy, solidnie wykonany bliźniak z 2024 roku, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie i energooszczędności. To propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca nad morzem, jak i dla i...

Ostrowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

695 000 PLN (11 983 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15806876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz GD. 26354454 15806876 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Pruszcz Gdański - ul. PiastowskaNa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Pruszcza Gdańskiego. ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

580 000 PLN (10 545 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15891392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896625 15891392 Jeśli szukasz spokoju i sielanki jak na wsi, ale nie chcesz wyprowadzać się z miasta to mieszanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe (46,6 m²) mieszkanie w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego bu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (9 653 zł/m2)

2
1
46.62 m2
1950
15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15891342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894913 15891342 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
35.13 m2
2022
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009