• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pustelnik Warszawska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawska i Pustelnik

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15875737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27526079 15875737 Sprzedam mieszkanie w kamienicy – czyli Twój nowy azyl z nutką historii i odrobiną magii! Powierzchnia: 98,68 m² (czyli prawie 100, ale bez przesady, niech liczby będą precyzyjne!) Liczba pokoi: 4 (czyli tyle, że każdy może mieć swój własny kącik do ...

Mieszkowice (Zachodniopomorskie, gm. Mieszkowice)

349 000 PLN (3 537 zł/m2)

4
1
98.68 m2
1935
15872644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499415 15872644 94,5 m² czystej możliwości i lekkiego chaosu w wersji premium. To mieszkanie nie zadaje zbędnych pytań – po prostu daje przestrzeń i patrzy, co z nią zrobisz. Trzy pokoje, czyli trzy różne życiowe scenariusze: pierwszy: tu śpię i regeneruję siły po...

Myślibórz (Zachodniopomorskie, gm. Myślibórz)

377 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
1
94.5 m2
1940
15897744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009519 15897744 Atrakcyjny, dwupokojowy apartament położony w nadmorskiej części Kołobrzegu Podczele. Położony na cenionym i strzeżonym osiedlu Feniks, które oferuje kompleks z basenami i strefą SPA. Do pięknych piaszczystych plaż dojdziesz spacerem w 14 minut, rowe...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
35 m2
2016
15883583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675274 15883583 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m², położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego).Mieszkanie jest w pełni gotowe do wprowadzenia – idealne zarówno dla pary, singla, ja...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 999 PLN (12 083 zł/m2)

2
1
44.69 m2
2013
15868807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390888 15868807 Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości.* w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy* pomieszczenia ustawne, z potencjałem aranżacyjnym* niski czynsz* piwnica* bardzo dobry układ funkcjon...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15867428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27346747 15867428 Gotowe do wprowadzenia, 2 pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, podmiejskim osiedlu w Zieleniewie.* niskie koszty eksploatacyjne* dobry układ funkcjonalny pomieszczeń* miejsce parkingowe* umeblowanie i wyposażenie w cenie zakupu* szybkie wydanie...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137892 15858035 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg.#nowoczesne budownictwo (2022 r.)#winda w budynku#duży, słoneczny balkon#pełne wypo...

Kołobrzeg (Witkowice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
36 m2
2022
15845781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26869549 15845781 Apartament 2 - pokojowy w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 38,01 m2.Mieszkanie środkowe, położone na I piętrze budynku, słoneczne z wystawą okien na zachód.Budynek: 34 - kondygnacyjny z cegły (por...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
36 m2
2009
15828493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595337 15828493 Luksus i wygoda w jednym miejscu - Twój apartament na strzeżonym, pięknym Osiedlu Bałtyk, zaledwie 600m od morza!*świetna inwestycja- bardzo dobra stopa zwrotu z wynajmu*osiedle bezpieczne, zamknięte : strzeżone i monitorowane*wyśmienita lokalizacja-...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15756400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25252886 15756400 Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza!DIVA SPA **** to nowoczesny hotel sanatoryjno-apartamentowy, zlokalizowany blisko morza, w malowniczych p...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

430 000 PLN (13 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2009
15681661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23863454 15681661 Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca PKPNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie starówki, zaledwie kilkanaście minut spacerem od morza i plaży. Blis...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
1
62 m2
1955
15421927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18192545 15421927 Apartament 1 pok. o pow. 33,84 m2, usytuowany w Kołobrzegu przy ul. Reymonta.Lokal znajduje się na III piętrze w budynku apartamentowo -handlowym, wybudowanym w 2000 roku bez windy.Ze względu na bliskość morza, kołobrzeskiego molo, pięknego parku nad...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

1
-
33 m2
2000