• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rąbień Słowiańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowiańska i Rąbień

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (10 272 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15888848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830450 15888848 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada .Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Uni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

348 000 PLN (9 480 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1970
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
60 m2
2016