• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rąbień Słowiańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowiańska i Rąbień

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z balkonem w Rumi – 37 m². 27981888 15896521 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumi, przy ul...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

439 000 PLN (11 865 zł/m2)

1
1
37 m2
2012
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15885799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z windą 27740868 15885799 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: - Salon- Kuchnia - Łazienka - WC - Sypialnia - Pokój- Korytarz - Balkon ty...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

483 360 PLN (7 005 zł/m2)

3
1
69 m2
1970
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 000 PLN (22 734 zł/m2)

3
2
64 m2
2013
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-