• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Radziejów Wąska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wąska i Radziejów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15873993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517886 15873993 Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. KockaOferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nadleśnictwa.Układ pomieszczeń:dwa ustawne, jasne pokoje,oddzielna ...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
1
52 m2
1985
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15671406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23671387 15671406 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z opcją 4 - 83,80 m2 zlokalizowane przy ul. Kołobrzeskiej - gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, inteligentny rozkład przestrzeni zapewnia funkcjonalność.Mieszkanie składa...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

469 000 PLN (4 553 zł/m2)

3
1
103 m2
1992
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025