• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rościsławice Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rościsławice i Ogrodowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982
15884335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699269 15884335 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,47m2 składa się z:-pokój dzienny z wyjściem na balk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

485 000 PLN (20 665 zł/m2)

1
1
23.47 m2
1985
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15884299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698672 15884299 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Komputerowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2021
15884298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698671 15884298 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej w nowej inwestycji Chmielna Duo.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 870 000 PLN (43 000 zł/m2)

3
1
90 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698667 15884295 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,91m2 składa się z:-przestronny salon z aneksem ku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (21 755 zł/m2)

2
1
40.91 m2
2026