• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rozewie Osiedlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rozewie i Osiedlowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15778264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748305 15778264 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27APowierzchnia: 54 m² 3. piętro Piwnica Kamienica Ogrzewanie miejskie Stan: do remontuOpis...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15772479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25611360 15772479 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie 66 m2 składa się z 3 pokoi, oddzie...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 000 PLN (9 818 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15767426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25526544 15767426 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowy apartament w Albatross Towers 6. piętro z widokiem Gdańsk PrzymorzeNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na ostatni...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

779 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15761342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25380692 15761342 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do ZamieszkaniaNa sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament, położony w prestiżowej inwestycji Przystań Letnica, przy ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (19 771 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014
15707151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313891 15707151 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku OliwieLokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m², usytuowane na parterze k...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 639 000 PLN (19 747 zł/m2)

4
-
83 m2
1983
15897570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28006454 15897570 Zamieszkaj blisko natury i miasta – 3 pokoje w Gdańsku Zakoniczyn Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bu...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
1
56 m2
2002
15897758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009546 15897758 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ModlińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ:- Pokój 1 (13,23m2)- Pokój 2(10,17m2)- Salon z Kuchnią(20,85m2)- Hal(7,38m2)-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
57.09 m2
2019