• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 48

15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15667508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23603468 15667508 Na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko centrum, a jednocześnieusytuowane z dala od miastowego zgiełku.. Lokal posiada salon połączony z kuchniądzięki temu  jest jasna ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

381 100 PLN (8 285 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15680694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23831233 15680694 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej.Lokal cechuje się wysok...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

429 000 PLN (10 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2017
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15881538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637528 15881538 3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacjaLokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking dostępny pod blokiem widok z balkonu na bazylikę unikalny atutUkład mieszkanie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

440 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15885239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721084 15885239 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Rybnika – w otoczeniu kamienic, tuż przy najważniejszych punktach miasta. Lokal o powierzchni 44,79 m² znajduje się na 4 piętrz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (7 144 zł/m2)

2
1
44.79 m2
1961
15807651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376153 15807651 Kawalerka z balkonem w niskim bloku - w stanie deweloperskim, idealna do własnej aranżacji!Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,72 m² w świetnej lokalizacji przy ul. Barbary w Rybniku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania, które m...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

179 000 PLN (6 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1965
15881515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27635956 15881515 2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Rybnika przy ul. Lotników. To idealna propozycja dla osób starszych, młod...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1980