• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rybno Wielkie Okrężna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkie, Rybno i Okrężna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981725 15790973 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy BAŁUTY - CENTRUM!W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy (ALDI, NETTO), punkty usługowe, gastr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
1961
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15790488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968166 15790488 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni lokalizację przyjazną dla rodzin z dzieć...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (8 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15790487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968165 15790487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski i znajdujące się w nim rozległe tereny zielone mieszczą się dosłow...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905
15785910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25895869 15785910 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się na osiedlu Nowy Dwó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1950
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15784846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862145 15784846 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku z cegły z 1930 r. Choć znajduje się w samym centrum Łodzi, bud...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

445 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15782208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25837753 15782208 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości ---Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie!Otoczenie nieruchomości:- zielona okolica- cisza i spokój- dookoła dużo punktów handlowych i usługow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1936