• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 141

15889733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860467 15889733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe na cenionym Osiedlu Projektant w Rzeszowie. To gotowa do wprowadzenia propozycja dla rodziny lub pary, która szuka wygodnego układu, dobrego standardu i s...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (11 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15878734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597340 15878734 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam Państwa serdecznieMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym rozkładzie, usytuowanego na III piętrze kameralnego budynku z początku...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

548 000 PLN (10 340 zł/m2)

2
-
53 m2
2002
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985