• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 97

15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (4 359 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15835350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 26781889 15835350 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  mieszkanie Z POTENCJALEM w bliskim centrum Słupska.ATUTY W atrakcyjnej cenie - tylko 4 500 złm².Niskie koszty utrzyma...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15894352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940452 15894352 Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m² Osiedle Zatorze, ul. Banacha 1 piętro 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku , na lubianym i dobrz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2, z...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (8 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15858703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153585 15858703 Słupsk, ul. Dmowskiego 3 Pokoje Parter Loggia Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego Osiedla Niepodległości przy ulicy Dmows...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

460 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15457903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19013274 15457903 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Piotra Skargi w Centrum Miasta ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

365 000 PLN (6 186 zł/m2)

2
1
59 m2
1999
15447036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18766241 15447036 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, Centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Wolności w Centru...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

428 000 PLN (6 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1939
15419339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18121255 15419339 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro , Słupsk, ul. Długa, 285.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,75 m2 posadowione na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Długiej w Centrum Miasta Słupsk. Lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (5 089 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15893490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912278 15893490 NA SPRZEDAŻ - MIESZKANIE 3-POKOJOWE, SŁUPSK, OSIEDLE BATOREGO, AL. 3 MAJA, Spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m², położone na parterze czteropiętrowego...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

329 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1976
15883622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675340 15883622 Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego w Słupsku.UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o k...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

647 745 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
61.69 m2
2018
15890150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873343 15890150 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna 52,50 m² Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe miesz...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
-
52 m2
-