• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 95

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15862351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224442 15862351 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie balkon Osiedle Piastów Słupsk, ul. Koszalińska SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWE Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 47 m², po generalnym ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

380 000 PLN (8 085 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15859276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27165587 15859276 Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje Loggia Sonata Park Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

457 364 PLN (11 155 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15848038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy/mieszkanie z potencjałem biznesowym 26929676 15848038 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż mieszkanie oraz lokal usługowy położony na parterze kamienicy przy ul. Wileńskiej. Budynek przeszedł modernizację elew...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

800 000 PLN (7 207 zł/m2)

4
-
111 m2
1902
15647884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23243287 15647884 Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o ...

Słupsk (Centrum) (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (4 524 zł/m2)

2
-
63 m2
1897
15726896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24706736 15726896 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m² w atrakcyjnej cenie 450 000 PLN. Lokal znajduje się w Słupsku, przy ulicy Armii Krajowej, w zabytkowej kamienicy z 1894 roku, której konstrukcja oparta jest na cegle przedwojennej.Doskonała lokal...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (10 976 zł/m2)

1
1
41 m2
1894
15834542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26961395 15834542 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU 47,85 m² UL. LIPOWA - Słupsk Oferujemy na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,85 m² , zlokalizowane na 2 piętrze w n...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

299 000 PLN (6 362 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15859277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165594 15859277 Nowoczesne Mieszkanie 3 pokoje Balkon Sonata Park Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i inwesto...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

614 264 PLN (9 907 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15727978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24728266 15727978 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 150 m² w centrum Słupska możliwość podziału na dwa niezależne lokale!Położone na 3. piętrze kamienicy blisko sklepów, transportu  miejskiego, szkół , urzędów, przychodni. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zar...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

727 650 PLN (4 819 zł/m2)

5
2
151 m2
1930
15852039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27023543 15852039 Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, Słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m², położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

445 000 PLN (4 837 zł/m2)

4
-
92 m2
1936
15851926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022914 15851926 Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 126,53 m², z dodatkowym lokalem handlowym i garażem Najważniejsze informacje: łączna powierzchnia użytkowa: 126,53 m² mieszkani...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (5 548 zł/m2)

4
-
126 m2
1936
15789530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25943354 15789530 NA SPRZEDAŻ - ZADBANE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SŁUPSKU ul. Armii Krajowej 55,60 m² + DUŻA PIWNICA 25,45 m² 1. PIĘTRO Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,60 m², położone na pie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

360 000 PLN (6 545 zł/m2)

3
-
55 m2
1896
15399076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662275 15399076 Mieszkanie 2 - pokojowe w samym centrum miastaNa sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się na 2 piętrze  budynku. Składa się ono z z dużej kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz  balkonu. Usytuowanie mieszkania sprawiają, że miesz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
1
50 m2
1910