• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 57

15894839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949679 15894839 Na sprzedaż mieszkanie 60 m² w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: Siedlce, ul. Niepodległości Cicha i spokojna okolica Przystanek autobuso...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

529 000 PLN (8 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1994
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15892442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898771 15892442 Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m² w Siedlcach! Standard Premium!Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 96,19 m² znajdujący się w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej.Nieruchom...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 246 000 PLN (12 979 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15827196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633307 15827196 Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat siedemdziesiątych. Budynek jest po termomode...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
1971
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15849497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969872 15849497 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

218 700 PLN (5 608 zł/m2)

2
1
39 m2
1930
15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15849485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969231 15849485 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

186 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
33 m2
1930
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992
15766581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25505949 15766581 Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Formińskiego w samym centrum.Na powierzchnię mieszkalną 48m...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995