• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 27

15681447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23856254 15681447 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

659 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
79 m2
2025
15681448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23856253 15681448 Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

567 000 PLN (8 591 zł/m2)

2
1
66 m2
2025
15843671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26809228 15843671 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15862005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27220541 15862005 Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschódzachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

683 200 PLN (8 038 zł/m2)

4
-
85 m2
1993
15888793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825461 15888793 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Osiedle Słoneczne SkierniewiceOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2011 roku, położonego na cenionym Osiedlu Słonecznym przy ul. Trz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

505 000 PLN (10 697 zł/m2)

2
1
47.21 m2
2011
15108173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 9988028 15108173 Bardzo ładne trzypoziomowe mieszkanie z garażem w budynku, całość ogrodzona teren zamknięty. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, do natychmiastowego zamieszkania lub do niewielkiego remontu. Mieszkanie bardzo ciepłe, środkowe, zarówno ogrzewa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

700 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
-
98 m2
1993
15436417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18510875 15436417 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

603 500 PLN (8 500 zł/m2)

2
1
71 m2
2024
15411479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936309 15411479 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

612 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
72 m2
2024
15411539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936319 15411539 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

697 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
82 m2
2024
15862248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27223524 15862248 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na VIIIXp. bloku na os. Widok w Skierniewicach.Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, WC i loggii.Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia. Do mieszkania przynależy p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

460 000 PLN (7 539 zł/m2)

3
-
61.02 m2
1970
15642363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23100377 15642363 Kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką 39,47m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort, niepowtarzalną przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. Wysoki standard wykończen...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 746 PLN (11 942 zł/m2)

1
1
39 m2
2025
15655751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23393771 15655751 Apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym i łazienką 47,9m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie komfort, niepowtarzalną przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość. Wysoki stand...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

589 170 PLN (12 536 zł/m2)

3
1
47 m2
2025